| andreiciobanu23 a întrebat:

Care este marimea ideala a unui penis pentru a nu fi considerat "micropenis" pentru fiecare varsta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista standarde pentru penis, pe varste, ca nu are vreo importanta ce masura are cuculetul unui baitel, fiindca-l foloseste la facut pipi, in primii 16-17 ani de viata, dupa care, il poate folosii si la sex.
In orice caz, penisul nu creste dupa standarde, ci creste hormonal, conform mostenirii genetice de la tatal tau.
Abia dupa 17-18 ani, se poate vorbi de masuri si catalogari ale penisului
- sub 10cm - micro penis (foarte mic)
- 10-14 cm - penis mic
- 15-17 cm mediu
- 18-20 cm - mare
- peste 20 cm - foarte mare

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa nu judecam omul dupa genetica lui, nu fa nici asta un complex, nu exista asa ceva

| HadesSs a răspuns:

Cum le zice Ioneasca asta pe nume, ma fascineaza laughing)

| corbulalbrosu a răspuns (pentru HadesSs):

Afla ca nu esti singurul fascinat si/sau... siderat. rolling on the floor

| HadesSs a răspuns (pentru corbulalbrosu):

laughing

| Endoryus a răspuns (pentru HadesSs):

Mai degraba provoaca dezgust.Desigur, ea care zice ca cei care pun pret pe cum arata cineva sunt jeguri.

| HadesSs a răspuns (pentru Endoryus):

Cine nu pune pret pe cum arata cineva clar e un ipocrit...

| Endoryus a răspuns (pentru HadesSs):

Exact. Dar cireasa de pe tort e sa zici una si dupa contrariul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atâta timp cât nu trebuie să folosesc microscopul sau lupa ca să îl văd.....cred că e ok.....pentru mine.