| Lancast a întrebat:

Marimea ideala in Penis... de ex eu am 18, 5 e bine?big grin

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Păi de ce, îl foloseşti la desfăcut conserve sau cum?

8 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

" Pustiu intreaba:
Marimea ideala in Penis..."
- Creierasul tau cati "Penis" crezi ca are?

| EuCuTine a răspuns:

Raul13 eu iti zic ca ai degeaba 18, 5 la 14 ani. Degeaba ai u... cm daca nu ai tehnica si aia nu cred ca ma poate contrazic nimeni. Daca u ai asa " mult " deja este o problema avand in vedere ca pana la 18 ani mai creste si daca esti virgin creste si mai mult. Ce faci la 20 de ani mergi cu bata in pantaloni. Daca o ai asa mare cand ai sa fii mai batran nu se mai scoala din cauza marimi daca este mai mica se scoala mai mult laughing sa nu crezi ca sunt unu din aia care au penisul de 9 cm dar vreau sa te " ajut " sa intelegi.

| SteauaNordului a răspuns:

Si de ce trebuie sa stim noi asta?

| Sandy_2698 a răspuns:

De acord cu raul13 la faza cu simtitul binewinking. e foarte bine pentru 14 aniwinking. la 18 vei fii un casanova laughing. glumescbatting eyelashes. oricum intelegi tu ce vroiam sa spun laughing.

| BassHunter13 a răspuns:

Nu mai contasa ne zici varstalaughing pai este forte bine nu ai nici o problema! un vagin are adancimea intre 7. 5 cm si 15. 2 cm in general! sa in partidele de sex nu prea conteaza marimea conteaza sa va simtiti binehee hee
intrebarea asta poate fi si pentru mandria ta:!

| ZeRRo a răspuns:

Si fratele m, eu de 5 ani o are mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cand ne intalnimbatting eyelashes?

| Lancast explică:

18. 5 la 14 ani scuze da sunt foarte dezvoltat...