| Gnomul a întrebat:

Care ar fi marimea ideala a unui penis? ce preferati? eu am 16 cm, 17 ani e mica? happy

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Poti sa o ai si de 40 cm daca nu rezisti mai mult de 2 minute, eu cred ca (virgula) conteaza mai mult rezistenta decat marimea

6 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Prietene hai sa iti explic ceva de-a lungul timpului femeile ne-au facut la nive de PR, mereu ne dau limitele minime dar nimeni nu iti da si limita superioara, toti stim ca ce e sub 14-15 nu e bun, deloc, dar nu stim ce inseamna limita maxima! stima de la ele ca daca e prea mare tot nu e bine ca "doare", la fel ca si durata, stim ca nu e bine daca e sub 2 minute, dar nu stim care este timpul ideal! stim ca daca tine prea mult se usuca treaba, o ustura si chestii, dar cat?

| irrumator30 a răspuns:

Nu e mica. E marimea normala. Calmeaza-te! Gandeste ca vaginul unei fete/femei are "Un vagin mediu uman are intre 7, 62 – 10, 16 cm lungime. Adancimea medie a vaginului este intre 7, 5 si 15, 2 cm." Deci penisul tau e doar potrivit. Relax!

Have fun! & lot of pleasure!

| DaniAdrian a răspuns:

Daca o ai bravo tie, daca nu sa-ti fie rusine ca ai mintit, orice fata nu suporta mai mult de 20-21 de cm.

| DiiiaDy a răspuns:

Dragul meu Paul, parerea mea ca si fata este ca marimea penisului nu conteaza.Degeaba o ai mare daca nu stii ce sa faci cu ea, cred ca 16cm este o marime medie...doar nu vrei o ai de 30 laughing sper ca ti-am fost de folos :*

| Gnomul explică (pentru DiiiaDy):

Esti o dulce fata, merci

| DiiiaDy a răspuns (pentru Gnomul):

Cu placere, multumesc.