| Bloock a întrebat:

Salut, pana acum nu am avut ''frica'' asta dar de o perioada de timp incep sa fiu ingrijorat in legatura cu marimea penisului meu... 12cm la 18 ani nu e prea putin? Poti satisface vreo femeie? Stiu ca e idioata intrebarea dar imi e ca un pitic pe cap. Multumesc~

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poți, stai liniștit. Contează mult cum să știi să,, lucrezi" cu el.

| epurasu a răspuns:

Tu spui ca ai 92 kg in mod siguri acolo ai un depozit de grasime, incearca sa mai slabesti un pic si la masuratoare vei vedea mai apar cativa cm. Ce inaltime ai?

| Bloock explică (pentru epurasu):

1.74. da e un depozit de grăsime. dar am apăsat o si mi-a dat 12cm

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod cert vei reusi sa satisfaci sexual 7-8 femei din 10, in cazul in care vei avea sufienta experienta sexuala si vei teusi sa o mentii in stare erecta suficient timp incat intotdeauna sa te termini dupa ce partenera de sex a fost pe deplin satisfacuta. Multa sanatate!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De reusit sa satisfaci, o sa reusesti, nu se rezuma totul numai la marime, deci... nu ar trebui sa iti faci griji. Exercitiul este cheia.

| Emilian65 a răspuns:

Da, poti sa satisfaci orice femeie daca il folosesti cum vrea ea.