| Raulalexandru2005 a întrebat:

Care este marimea penisului normala la 16 ani? Eu am 22 cm

13 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Pentru varsta ta, penisul este cam mare. Se sperie fetele cand il vor vedea.

| Sofer a răspuns:

22 cm la 16 ani e uimitor.

| ywar a răspuns:

Doar 22 cm? Slab.

| Anonima163333 a răspuns:

Nu exista marimea normala, dar al tau este foarte mare!

| BuBBlesykeSs a răspuns:

De unde l ai masuratb? De la gaura curului?

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
1. Nu exista o marime standard, "normala", pe categorii de varsta, pentru penis. Asa cum exista persoane mai inalte sau persoane mai scunde, persoane mai slabe sau mai grase, asa si marimea penisului difera de la persoana la persoana.
Mama Natura, prin ADN, determina genetica marimea fiecarui organ al corpului nostru, la fel si fizionomia, inaltimea. Asa cum exista fete cu sani de diferite marimi la o anumita varsta, asa sta treaba si cu penisul. Depinde de organismul tau, de ADN-ul tau.
Nu poti face face in mod natural ca penisul sa creasca sau sa scada in marime. El se dezvolta armonios cu corpul tau, pana la o anumita varsta, cand se opreste din crestere.
Sa fii sanatos, daca tu zici ca e asa de mare. Ai grija sa nu fi prea dur cand faci penetrarea la fete. Degeaba il ai mare penisul, si nu il sti folosi pentru a satisface in fata.
Succes! Placeri maxime!

| Musca88 a răspuns:

O sa ai probleme cu fetele

| StefanAdam a răspuns:

Eu il am abia de 20.5...