| Micky74484848 a întrebat:

Care este parerea ta despre persoanele care inseala cand sunt intr-o relatie?‎

Răspuns Câştigător
| NumeciudatT a răspuns:

In cazu fetelor : curve,parasute,zdrente,jegoase,proaste, tarfe, fara inima etc.
in cazu baetilor: nesimtiti, nenorociti, scarbosi porti fara inima
roata se intoarce si fiecare cu ce mana da tot cu aia va si primi

4 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Le mai poti numi persoane?
Aiurea.mi-am luat teapa asta si nu odata.Fidelitatea e asa grea pentru oameni.

| Madayna a răspuns:

O parere proasta, nu trebuie sa ajungi sa inseli cand poti foarte frumos sa-i spui partenerului ca nu mai simti nimic pentru el si sa va despartiti.

| cristy3991 a răspuns:

O sa sune foarte misogin, insa mi se pare mai ok sa inseli daca esti barbat decat daca esti femeie

| Mariaaa129 a răspuns:

Parerea mea este ca sunt niste persoane care nu merita. Din moment ce inseala o data, inseamna ca o va face si a doua oara. poate din placere, poate pentru ca se simte bine stiind cam cate fete ii poate pica la picioare, sau poate pentru ca nu are ce ii trebuie "Acasa". Parerea mea este ca decat sa inseli si sa provoci durere, mai bine pleci.