| l33l00 a întrebat:

Care este parerea voastra vis-a-vis de parfumul cu feromoni? Cica, pentru un barbat ar trebui sa atraga orice femeie nu stiu pe ce raza la nivelul subconstientului etc. Se merita o investitie de genul?

Răspuns Câştigător
| dy a răspuns:

Bazeaza-te mai bine pe Farmecul tau! Nu exista om fara farmec personal. Curatenia si mirosul frumos atrag orice femeie, dar vezi tu...gusturile difera, nu toate femeile sunt atrase de orice mirosuri, asa ca foloseste ce crezi tu de cuviinta, dar bazeaza-te pe farmecul tau!

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Pariu ca un Armani sau Dolce.atrage mai mult decat ala?! La nivelul subcontientului poti induce multe, fará a avea nevoie de sireticluri precum parfumurile cu feromoni.
Si in plus s-a facut un test pe Dicovery si parfumul a picat.Nu are nici o valoare la nici un nivel nici contient nici subconstient.

| andrelina a răspuns:

Ce investitie! Am si eu parfum cu feromoni, bine la 65lei. E de la Frederico Mahora si nu mi se pare ca persista cine stie ce.Armani e cel mai tare.ala sensie sau bvlgari crystalin, pe care-l am eu acum. L-am luat din shop 50euro. Da, E BESTIAL

| xt a răspuns:

Nu merita. O replica desteapta atrage mai multe fete.

| ToxiKat a răspuns:

S-a facut un studiu pe Discovery la "Brainiac" si s-a dovedit ca parfumul cu feromoni nu are nici un efect. Cel mai bun e after-shave-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa nu remarc cat de senili si de superficiali sunteti! De unde veniti? Pe ce planeta ati trait pana acum? Va intrebat cineva ceva de Armani sau alte parfumuri? Aici era vorba de cele cu feromoni!

| l33l00 explică:

Atat asteptam big grin ma intreabam daca functioneaza. Oricum, cum a zis si dy farmecul personal e cel mai important