| lory2lory a întrebat:

Dupa parerea voastra, de ce un barbat jigneste o femeie intr-o relatie de prietenie? Care ar fi motivele?

Răspuns Câştigător
| TheWhiteTiger a răspuns:

Pentru ca ori e suparat ca nu o poate avea ca iubita ori ca e un om lipsit de cei 7 ani de acasa.

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu stiu la altii dar la mine ori plictiseala ori faptul ca nu mai am nevoie de ea.

| zurick a răspuns:

Vrea sa arate ca-i mai superior, puternic...

| lory2lory explică (pentru zurick):

"mai superior"?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Multe, depinde de motiv, poate din cauza rlatiilor sau a unei stari conflictuale, de exemplu ca sofer in trafic injuri pe toti indiferent de cine e

| Ankutzaaa a răspuns:

Ca e needucat.