| Universe1445 a întrebat:

Care este poziția voastră preferată la sex?
P.S. fiți censtiți big grin

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capra in fata oglinzii. Asa mai da si gagica cate o flegma pe oglinda si o sterge, ca doar n-o sta degeaba in timp ce eu ma strofoc s-o satisfac, nu?
P.S. "Censtit"? Serios?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Universe1445 explică (pentru anonim_4396):

Se înțelege după numele tău că-ți place poziția 69 big grin

| Hakuouki a răspuns:

De ce sa ma limitez la una singura? Nu imi place sa fiu partinitor, dau tuturor o sansa laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Hakuouki a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Esti rasist? Cu celelalte ce ai? Houu. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hakuouki):

Da serios! Adica, dupa un timp devine monoton doar intr-o pozitie. Sau e naspa sa fie doar baiatul activ, sa mai fie si invers. Toate pozitiile sunt frumoase si poate si mult mai placute decat cea clasica!hee hee

| Yumenohana a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

laughing la " misionarul " ma gandeam si eu + completarea ta "picioarele peste. unghiile in ".
Frumos!

Răspuns utilizator avertizat
| iCappy a răspuns:

Am mai multe=]] 55, 31, 51 laughing) da totusi aleg 69 big grinDDDD laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Kreatoru a răspuns:

69?