| Sofer a întrebat:

De ce ar spune o femeie în timpul actului sexual. "mai ai mult pana termini?" laughing a pățit un prieten asta. De parca nu ii plăcea sexul la fata aia.

24 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

1. poate voia să termine deodată
2. ea se terminase și atunci nu mai voia să continue
3. nu-i plăcea de la început

| Adry05 a răspuns:

Mooor săracii ăia de mai jos, îți dai seama cât de praf sunt de au ajuns să creadă că femeile urăsc sexu în general rolling on the floor)))))))

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

S-a plictisit si vrea cu orice pret sa se sfarseasca partida de sex

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate numai a vrut sa stie cam cum se sinte.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că-l aștepta pe următorul. : ))

| Werrich a răspuns:

Femeile nu vor sex dar cu altceva nu au cum sa ii tina pe bărbați lângă ele.

| alexalx1234 a răspuns:

Are fițe. Așteaptă să și-o tragă cu unul de bani gata cu fizic de invidiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a plictisit rolling on the floor

| Sofer explică (pentru anonim_4396):

Și era o relație laughing nu era asa cu o tipa random sa facă sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ii venea să se cace laughing

| Jus7t a răspuns:

Poate se referea dacă mai are mult până termină...de pus un Windows 10 pe laptop și a ajuns la partea în care trebuia să facă niște setări, cu ea se descurca cu o singură mână iar cu cealaltă era pe tastatură și într-o conferință pe skype cu un profesionist care îl ghida, ea gemea în pernă evident și într-un moment în care a putut să respire a întrebat duios "mai ai mult până termini?", asta e singura explicație.
Trebuie să ai grijă cu multitaskingul.

Răspuns utilizator avertizat
| MaryMaria333 a răspuns:

Poate sa intrebe si din curiozitate, nu neaparat ca nu i'ar placea sau ca o doare. Ma gandesc ca atunci i'ar spune sa se opreasca

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Poate are dreptate fatalaughing)

| UnulSimplu312 a răspuns:

Exista mai multe posibilitati :
Proabil se grabea undeva si nu vroia sa il refuze.
Nu o interesa sexul in momentul acela.
Ea terminase deja si se plictisea.
Sau daca a fost prima data din cauza emotiilor sau nu stia cum sa procedeze.
Sau vroia sa o scoata la timp pentru a nu exista riscuri.
Vroia sa termine impreuna.
Sau poate nu o satisfacea deloc.
O alta posibilitate este ca ea sa nu se fi simtita confortabil in pozitia aleasa.cam astea ar fi posibilitatile dar recomandai prietenului tau sa vorbeasca cu fata respectiva si sa ii explice nelamuririle lui ca doar din experienta invetiwinking

| Maly29 a răspuns:

Sunt unii barbati care termină îngrozitor de greu.
Da, e misto că nu termina din prima si e rezistent, dar e ff enervant ca tu sa termini de 2 ori si el deloc!

| veliciu3769 a răspuns:

Ca se plictiseste