| jokesta a întrebat:

Care este riscul unei sarcini daca am facut sex neprotejat? Mentionez ca nu am terminat si nu fost mai mult de doua minute, insa am facut cu prezervativ inainte, si l-am dat jos, m-am sters am facut maxim doua minute si am terminat afara.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sansele sunt in functie de multe variabile, gen era perioada ei fertila sau nu, au aparut spermatozoizi in timpul penetrarii, ati avut noroc sau ghinion samd...

daca voiati sanse cat mai mici de sarcina foloseati pana la final prezervativul.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai scos prezervativul? Crezi ca a meritat atat risc doar pentru 2 minute patetice?
Daca aveai sperma pe teava de la o masturbarea anteriora si daca fata era in perioada fertila, doar atunci sarcina se poate intampla.

| Emilian65 a răspuns:

În situatia ta, șansele de a ramane gravida sunt minime.

| Hammurabi a răspuns:

Care mai e logica să întrebi aici după?
De ce n-ai întrebat înainte, ca să știi ce ai de făcut?