| Gregorian a întrebat:

Care este sansa ca un nihilist sarac sa fie impreuna cu religioasa bogata?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca stie cum sa rupa patul cu ea 100% sanse

| sierra1 a răspuns:

"când iubirea e mare-mare, nici sexul nu contează" - zic unii

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă au poftă unul de altul, fiindcă sula nu știe carte.

| Lukasssz a răspuns:

Fara religioase, zic pas.

| chuckmanson a răspuns:

Mai bine mor de foame decât să fiu cu o religioasă

| Cheo0S a răspuns:

Religioasa bogata.
Poate daca te duci la manastire si te cuplezi cu o maicuta de 50 de ani.
Multe sunt religioase numai duminica sau pentru ca asa le zice tati ca e bine. Dar asta nu inseamna ca sunt si ele, religia se dezvolta o data cu varsta, oricat ai vrea tu sa fi de religios nu reusesti la o varsta frageda.
Sunt extrem de putine persoane religioase. Atat de putine incat e o raritate sa dai de asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat