| Dario_Iordache_1999 a întrebat:

Care este sansa de a avea o sarcina nedorita daca am facut sex cu prezervative extra safe (durex) si jeans ( durex)? Avand in vedere ca nici unu prezervativ nu s-a rupt sI nu a alunecat... Le-am testat dupa umplandu-le cu apa si nu erau gaurite. Care sunt sansele de a ramane insrcinata?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nici cea mai mica posibilitate de sarcina daca prezervativele au ramas intacte si nu au alunecat de pe penis pana la sfarsitul sexului.

| Emilian65 a răspuns:

Sansele de a ramane gravida sunt egale cu zero.

| Lucaefericit a răspuns:

Sansele tale de a ramane insarcinata sunt egale cu 0