| Ando1dul a întrebat:

Care este sarutul vostru preferat? Argumentati

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sarutul de buna dimineata. Pentru ca spune o poveste : Te iubesc si azi. Te voi iubi probabil si maine. As putea sa fiu mama copiilor tai.

NOname
| NOname a răspuns:

Sărutul sincer...şi din toată inima, ca pentru prima şi ultima dată.

NOname
| NOname a răspuns:

Am adus şi argumentul.
http://youtu.be/EfYMNBWc_Xs

| IMC90 a răspuns:

Sarutul frantuzesc. Nu mai e nevoie de argumente
http://www.dailymotion.com/......-ki_school

| h3r a răspuns:

Dulce şi picant atunci când e nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sărutul eschimoșilor.

| blueheart a răspuns:

Sarutul preferat e cel de "noapte buna". Adorm cu el pe buze, ma face sa visez frumos si ma insoteste pana a doua zi, cand il voi primi pe celalalt de "buna dimineata". Cel de dupa-amiaza e diferit. Ma face puternica si ma face sa-mi doresc sa fie din nou seara. Fiecare sarut e special in felul sau, fie ca-l daruiesti sau primesti. Conteaza doar persoana care-l primeste si ti-l daruieste. happy

| Love4Music a răspuns:

Sarutul dulce

| DaniAdrian a răspuns:

Sarutul meu preferat e sarutul plin de dragoste si fericire primit de la fata pe care o iubesc nespus de mult.

| împartezâmbete a răspuns:

Sarutul romanesc, sarutul ales pe moment n-am unul preferat!

| Anonymous95 a răspuns:

Depinde ce fel de fire esti.
Mie imi place si "salbatic", plin de energie dar si tandru, plin de pasiune. Depinde de moment.

| CosminutzaAdee a răspuns:

Cel primit de la iubitul meuhappy

| amyeuuu a răspuns:

Daa