| Dixyy a întrebat:

Care este animalul vostru preferat? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Inorogul. Uita-te aici de ce : http://www.inorogul.ro/pagini/legenda_ro.php

In ziua de azi nu pot avea pentru ca el nu exista. Pot doar sa iubesc toate animalele la fel.

19 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Papagalii si delfiniilove strucklove struck

Stefan
| Stefan a răspuns:

Mie imi plac veveritele sunt printre cele mai dragalase animale, toata ziua alearga din pom in pom si cauta alune, nuci ca sa le rontaie. Par intotdeauna vesele si puse pe sotii.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pisica.Este blanda si jucausa.

| Cσσкiє a răspuns:

Bună seara! Clar, pisica! Îmi place pentru că este liniştită, curată şi leneşă. Plus că te scapă de şoareci. Are nevoie doar de o lădiţă cu nisip, un castron cu apă şi unul cu icre negre şi o cutie de Friskies ca desert. Din păcate, lasă păr peste tot, nu`mi pot exersa calităţile de frizeriţă pe ea şi nu`i pot da oasele de la pui. Se poate căţăra pe jaluzelele proaspăt achiziţionate şi - mi poate deschide frigiderul dacă e mai inteligentă. Laptele şi peştele nu mai sunt în siguranţă. O seară bună! happy

| Bishop a răspuns:

Cainele. De ce? Nu stiu. Pur si simplu imi place.

| inna a răspuns:

Pisica pentru ca este misterioasa si "hoata".

| Ramina a răspuns:

Pisica love struck. e mereu jucausa love struck pufoasa laughing. asa micuta si draguta laughing love struck Ador pisicutzele :X

| Marii a răspuns:

Pisica. Este o hoata excelenta, stie sa se dea pe langa om si sa-l faca s-o iubeasca, iar abilitatile ei sunt extraordinare (ma refer la sarituri, la felul in care-si folosesc ghiarele etc).happy

| Lary a răspuns:

Toate felinele-de la tigru, leu pana la pisica.Imi mai plac si delfinii serpii si cainii.De ce?
1. Felinele sunt flexibile, silentioase, hoate, jucause.
2.Delfinii...nu stiu, ma simt atrasa de ei, de asta imi doresc un tatuaj cu un delfin ce iese din foc...eu alias delfinul ce scapa de toate pericolele
3.Serpii sunt parsivi, rai, veninosi, plin de pericol.
4.Cainii sunt adorabili, sunt dresabili, stiu sa te faca sa uiti de tot ce e rau, te alinta, se joaca cu tine, te baga in seama chiar si cand esti concentrat asupra unui lucru.
Sincer, toate animalele sunt speciale si folositoare si pe toate ar trebui sa le iubim in mod egal.

| Sylx a răspuns:

Ciinele, in special cel din rasa Husky. Imi place culoarea ochilor si fizionomia corpului.

| Zâmbărici a răspuns:

Sarpele.

De ce?
Stie sa se descurce, iar daca nu se simte amenintat nu ataca.

bye

| ::::Diana::::: a răspuns:

Pai nu pot sa aleg.Am doua animal favorite.

1.Catelul

Pentru ca este dragut, sociabil si un prieten de incredere.

2.Gasca

Stiu ca pare ciudat ca-mi place gasca dar o ador pentru ca atunci cand te imprietenesti cu ea iti da fii cel mai bun prieten.De ce? Pentru ca te iubeste.love struck

| dydyana a răspuns:

Cainele pentru ca e dulce, jucaus si un prieten adevarat

| misiik a răspuns:

Pisica, datorita ei pot sa stiu de schimbarea vremi.

| alex:) a răspuns:

1 maimuta

2 cainele

3 pisica
big grin

| diadilia a răspuns:

Pisicaa; x
Pt. ca e ff. jucaushabig grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisicaa;x
Pt. ca e ff. jucaushabig grin

| BoyCluj2013 a răspuns:

Cainele. Este cel mai bun prieten al omului si cel mai fidel!