| Sealover a întrebat:

Care este animalul vostru preferat? Si de ce? Argumentati

Răspuns Câştigător
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna! Aniamlul meu preferat este pisica.

Mi se pare dragalasa, cu urechiusele ei scumpe si asa imi place de mult... Nu stiu exact de ce laughing dar eu iubesc pisicile foarte mult :X!

6 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Pisica. De mere verzi.

| elyfel a răspuns:

Animalul meu preferat e cel pe care il am(cainele)

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Pisica fiindca e foarte dragalasa, de delicata, este o printesa printre animale

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Cainele,eu nu-l consider ca pe un animal oarecare ci mai degraba un prieten, prietenii te tradeaza insa un caine ramane cu tine pana moare, chiar daca tu mori inaintea lui el ramane acolo si te pazeste pana moare si el de foame...

| JasminJ a răspuns:

Pasarile! toate inclusiv ciorile si corbii
pentru ca pot zbura!