| p1t1c1 a întrebat:

Care este varsta norala pentru inceperea vieti sexuale?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

18 ani.

| Komododragosh a răspuns:

De obicei cand iti spune sufletul tau. Majoritatea vad ca incep sa aiba relatii de la 12-13 ani si in mod normal vor si sex. Dar mie nu mi se pare normal varsta asta pentru o viata sexuala, ar trebui sa te bucuri de viata, ai timp pentru relatii mai incolo si inca mai ai multe de invatat. 18 ani e preferabil, si daca ti-ai intalnit sufletul tau pereche un pic mai devreme ar putea fi bine si atuncea.

| vladmR a răspuns:

18-19 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa casatorie!

| deea3butterfly a răspuns:

Cand simti tu ca esti pregatita...si dupa ce ai o relatie d epeste jumatate de an sa fi sigura ca nu te lasa cu ochi in soare... daca ai peste 16 ani e ok

| diamondgirl a răspuns:

Buna! dupa parerea mea iti poti incepe viata sexuala cand crezi tu ca esti pregatit dar de cele mai multe ori copii din ziele de azi isi incep viata sexuala la 14/15 ani... sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| PrettyOana a răspuns:

Varta minima este 18 ani