| sillvana a întrebat:

Care este varsta potrivita pentru o fata sa-si inceapa viata sexuala? la 15 ani credeti ca e prea devreme?

15 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Viata sexuala e mai indicat cand esti femeie cand esti dezvoltata atat fizic cat si psihc. la varsta de 17 18 ani e bine dar la 15 ani e devreme

| ionutzul31 a răspuns:

Nu conteaza...cand iti vine chefu' asta e laughing

| irina_5692 a răspuns:

Parerea mea este ca esti inca mult prea tanara! Esti un copil, copila! Dar in fine in astfel de vremuri fetele isi incep viata sexuala de la varstele cuprinse intre 12- 15 ani! Iar acest lucru este gresit! Dar decizia iti apartine daca intr-adevar il iubesti si el pe tine! Atunci merita sa faci acest pas! dar daca nu nu o face!

| Aasdfghj a răspuns:

O faci cand esti tu pregatita:pe e treaba ta ce faci. daca sti ca nu o sa regreti, fa`o:*

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mi se pare un pic prea devreme.
corpul inca nu e destul de dezvoltat, si nici la nivel emotional nu e dezvoltata.

| IlegalSmile a răspuns:

Heiii

Cred ca este cam devreme sa-ti incepi viata sexoala ...mai asteapta 1-2 anishori si dupa aceea iti vei putea incepe viata sexoala...

Este viata ta deci esti libera sa faci ce vrei dar pararea mea este ca mai ai timp.este devreme pentruasa ceva happy

Bafta!
Pa, pa ^^

| SexGirl1921 a răspuns:

Aveam o fata in liceu...la 15 ani povestea cum face opturi in pe.ula lu gagicasu...mi se pare curva

| Patty99 a răspuns:

Devreme

| FesCuDungi a răspuns:

La 15 ani, da este devreme! 17-18 ani varsta ok pentru inceprea vietii sexuale!

| adi227 a răspuns:

Poti sa faci copi de la vreo 16 ani depinde de fiecare

| razvan19me a răspuns:

Am iubi de 15 si cv ieu 19 dar nici gand de asa ceva deci ieu zic nu-i bine la 15 ani parerea mea

| wforweirdo a răspuns:

Nu, e deja prea târziu.

| justE a răspuns:

E devreme...parerea meabatting eyelashes

| cristi33 a răspuns:

Eu mi-am inceput-o la 10 ani si acum am 17

| ioanna13 a răspuns:

Parerea mea e ca daca te apuci la varsta asta de sex la 20 si ceva de ani cand o sa fi casatorita si iti vei dori un copil n`o sa poti sa-l faci. se pot intampla multe. straight face
so. mai asteapta 1-2 ani. straight face