| Dragooos223 a întrebat:

Care ii diferenta dintre aurolac si boschetar?

Răspuns Câştigător
| Aliosha a răspuns:

Aurolacu e un fel de boschetar drogat

8 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Unul e mai ratat ca altulhappy

| elyssa20 a răspuns:

Aurolacul are purici, boschetarul capuse

| Ghost a răspuns:

Aurolac e ala care sufla in punga si boschetarul care doarme prin canale funda

| lavi_3436 a răspuns:

Aurolaci se drogeaza cu accetona, iar boschetar e cel care doarme sub ceru liber

| yonutz96 a răspuns:

Aurolacii sufla in pungi tongue si boschetarii nu au pe nimeni aproape asta e diferentatongue

| MrSpooky a răspuns:

Boschetaru are paduchi aurolacu are capuserolling on the floor

| xQueenOfDisaster a răspuns:

Unu' stă pe străzi, altu' prin boscheţi. laughing.

| SimpaticulSupranatural a răspuns:

Aurolcu e ala de doarme in canale, si boschetaru care doarme in boscheti. Daca ne luam dupa capuse, purici si care se drogheaza, care sufla in punga.etc. Amandoua categoriile au aceste "calitati"