| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ca orice as face nu pot sa fiu obiectiv. Spuneti-mi voi ce parere va face avatarul meu? Sunt urat,prost,aurolac,boschetar, eu stiu.Va invit sa fiti voi oglinda mea. Puteti sa ma insultati daca va face placere laughing)

Răspuns Câştigător
| Zeflemitoarea a răspuns:

Sper să moară călcat de tractor şi înecat în căcat, oricine e în poza aia.

| SkizoMetal a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Uite, bre! Pe tine te admiră toţi. laughing

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru SkizoMetal):

Văd, bre. laughing

| sousabo a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Pentru moment

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti pus la misto cu poza aia, un fomist nu isi plateste factura de internet si tu o duci bine in viata.

| Firefly a răspuns:

De ce te-ar interesa parerea unor oameni necunoscuti? Esti doar frustrat.
Off topic: Judecand dupa intrebarea ta, nu ai mai mult de 12 ani si ai impresia ca ai facut o "gluma" atat de buna si amuzanta. Aparent ai si o inclinatie sado-masochista si iti place sa fii insultat.

| sousabo a răspuns (pentru Firefly):

Firely,intrebarea mea a fost si este una sincera.Pentru ca imi pasa ce se petrece in creierele unora pe care noi ii numim oameni de asta am pus intrebarea.Si cat despre sadomasochism, nu pot si decat masochsist.Ii las pe ceilalati sa fie sadici.Intrebarea mea spune sau nu multe despre mine. Poate fi intrebarea mea sau nu, poate fi avatarul meu sau nu, dar raspunsurile spun multe despre cel care raspunde..De exemplu, o pustoaica de 12-13 ani imi spune ca nu o cunosc nici 0.1 la suta? Cine are pretentia sa o cunoasca mai mult? Cu asemenea persoane oricum nu se poate discuta.Intelegi ce spun?happy

| Firefly a răspuns (pentru sousabo):

Sincer,avand in vedere de greselile gramaticale pe care le faci, e nevoie sa citesc de mai multe ori raspunsul tau laughing.Dar, am inteles la ce te-ai referit.Ciudat e ca ai pus intrebarea stiind ce raspunsuri vei primi, incurajand chiar pareri de genul doar ca apoi sa ridiculizezi acei oameni.Vad aici o anumita frustrare.Nu mi se pare ok sa razi de copii de 12-13 ani.

| sousabo a răspuns (pentru Firefly):

Da-mi cateva exemple de greseli gramaticale pe care le-ai intalnit in raspunsurile mele.Sunt curios. Poate mai invat cate ceva.

| ionutzul31 a răspuns:

Nu stiu daca esti tu in poza, dar mie mi se pare ca esti amuzant, nicidecum boschetar laughing

| Nucreeed a răspuns:

Pari un om de treabahappy

| Xtadelo a răspuns:

Buna.
Daca ai putut sa pui intrebarea asta esti prost straight face
Bye.

| sousabo a răspuns (pentru Xtadelo):

Multumesc de ajutor am mai aflat ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu faci precum Magneto din X-Men, profita la maxim de puterile sale supranaturale doar, pentru ca le are. Nu stiu cat de bine gandesti, dar orice parere iti formezi acum despre useri, in mare parte, va fi relativ; pentru ca majoritatea userilor, sunt mici. Eu tind sa cred ca doar vrei sa te lauzi, ca ai psihologie in tine big grin sunt provocari mult mai dificile pentru cei ca tine, mie mi se pare o varianta mai putin inteligenta asta, sa-ti pui psihologia din tine, la incercare. Ar trebui intai, sa-ti cauti useri pe masura.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Îmi pare rău că te-ai născut cu faţa aia.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Awesome.

| Inemes a răspuns:

"Urat,prost,aurolac,boschetar"... sa inteleg ca nu ai o parere prea buna despre tine.

| SkizoMetal a răspuns:

Hah, ce drăguţ. Tu te legi de alţii de comentariile lor, când tu i-ai pus să te judece după cum arăţi. Ce denotă asta despre tine? Că judeci şi tu oamenii după cum arată. Iar răspunsurile pe care le dai nu spun şi ele ceva? Că tu ceri practic să fi insultat şi tot nu-ţi place. Eşti nehotărât, prea frustrat şi probabil nici nu eşti tu ăla din poză. Oricum, măcar ştii să scrii.

| SkizoMetal a răspuns:

Şi tu poţi să se scufunzi în acid sulfuric. Şi ca să ştii, îmi place viaţa mea. Eu te-am complimentat că ştii să scrii şi tu ce faci?sad

Răspuns utilizator avertizat
| sousabo a răspuns:

Cand mi s-a spus ca majoritatea e formata din prosti, nu am vrut nu am putut sa cred, dar viata imi arata in ciuda impotrivirii mele ca au avut absoluta dreptate.Pentru prima data am ramas aproape fara cuvinte.Adevarul e asa de absurd asa de ridicol incat ma gandesc cum se poate sa mai existe si asemenea hrubari, cum pot ei sa scrie sa comunice, cum oare pamantul ii rabda.E o minune, Dumnezeu exista.E prima oara cand cred ca Dumnezeu exista, pentru ca doar cineva atotputernic i-a putut crea.

| sousabo a răspuns:

Aplaudati raspunsul castigator.Pentru ca o minte atat de nobila merita tot respectul si toate lucrurile bune care o sa i se intample.