| caritas a întrebat:

Care-s cele mai bune scuze sa i le spui unei fete, cand nu stii cu ce ai gresit? si erai foarte apropriat de acea persoana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Am fost/sunt un prost." Fetele adoră să audă asta, le gâdilă orgoliul.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Scuze iti poti cere numai atunci cand stii ca ai gresit, in caz contrar ai dreptul sa ceri unele explicatii.

| Dariusuu a răspuns:

Cred că e de-ajuns să recunoști că ai greșit iar după i-ai putea face un compliment drăguț.

Succes.

| katy9801 a răspuns:

Fetele sunt fiinte care pot sa se supere pe orice,chiar daca tie iti pare un fleac,daca vrei s-o vezi din nou zimbind ar fi bine sa-i faci diferite surprize,nu e nevoie de ceva scump sau inaccesibil,e nevoie de mici atentii,pe care fetele le adora:o floare, un mesaj special, poti sa incerci o metoda clasica, de ai trimite o scrisoare postala in toata legea, cum faceau pe vremuri adevaratii indragostiti.Succes tie si ai grija de persoana draga!