| tinablageanu a întrebat:

Care sex este mai placut cel anal sau vaginal?

43 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Vaginal

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ambele sunt delicioasa iar oral e in varful piramidei

| Vvistula a răspuns:

Oral si vaginal laughing)

| corbulalbrosu a răspuns:

Marea majoritate a barbatilor doresc sexul normal adica cel vaginal.Restul sunt doar deviatii pe aceeasi tema laughing

| mihai69 a răspuns:

Depinde pentru cine...

| T0T a răspuns:

Vaginal. Analul e o prostie.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru T0T):

Minte inchisa

| T0T a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Tu Ai Minte inchisa verginico...Ia fa tu mult anal Sa vezi cum faci PE tine. Vaginul contine punctul g SI ala excita femeia. Dar la CE Sa ma astept..multi inapoiati frecventeaza internetul.

| Emilian65 a răspuns:

Normal, cel vaginal.

| LoveSleep a răspuns:

Ăla care'l faci cu fica șefului.

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

"fica"?laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Fata laughing

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Aham. Pai "fata" sau "fiica".winking Scuze, nu m-am putut abtine. I don't want to see

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Nu știam la ce te referi.
Crede-mă că acum am aflat că "fica" se scrie de fapt, "fiica" laughing
O să țin minte.

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Pff. Hai ca te-am invatat si eu un lucru bun. Ieei.

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Sunt sigur că ai mai avea ce, doar stai cu ochii pe mine laughing

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Nuuu. Cum ti-ai dat seama? M-ai deconspirat.laughing.I don't want to see Nu, nu stau cu ochii pe tine. Doar ca am nimerit intrebarea si nu m-am putut abtine.big grin

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Nu la asta mă refeream laughing

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Pai si atunci? La ce te refereai?

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Era geva gen: "Sunt sigur ca ai mai avea ce, doar sa stai cu ochii pe mine".
Da oricum, te-am prins, ai recunoscut. smug

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

rolling on the floor).

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

"Da oricum, te-am prins, ai recunoscut. "-Aaa, nu am recunoscut nimic. Fraza ta are mai multe intelesuri.>_

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Sa-ti dai cu ea in cap.happy

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Nu, doar că, vezi tu.
Te tot chinuiai să te scoți și m-am gândit să te ajut puțin. smug

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Aww. Ce dragut esti tu. Dar, nu am nevoie. Chiar insist. Da-ti cu ea in cap.winking

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Mi-aș da, numai că abia și-a făcut efectul nurofenul maică'mii pentru durerea de cap și n-aș vrea să-mi revină tocmai acu'.
Ce rămâne de făcut e să-mi dai tu cu ea în cap.
Da' vezi că-i împrumutată și de se'ndoaie o plătești.

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Eu nu iti dau. Nu vreau sa ma simt vinovata.

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Eh, gândește-te bine, poate n-o să mai ai ocazia.
Oricum, dacă zici că nu, e ok, apreciez.
Până la urmă, ziua asta n-a fost chiar așa rea.
Am învățat că "fică" e de fapt, "fiică".
Deci, ia spune, tu ce-ai învățat azi?

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Multumeste-mi. Sper ca apreciezi ca te-am invatat ceva nou si nici nu am de gand sa-ti dau cu lopata in cap. Tot sper ca o sa-ti dai singur, dar asta e. Ma resemnez. Azi am invatat ca si LoveSleep poate gresi. Uaau.

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Of, ce drăguț a fost.
"Azi am invatat ca si LoveSleep poate gresi."
Stai că vine bacu'. laughing

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

"Stai că vine bacu'."- Prietene, sa nu ma dezamagesti. Te sustin.winking Pune mana si invata!

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Sper si eu ca nu.
Da mi-e cam lene sa m'apuc de'acu.
Nici nu stiu cu ce sa incep. thinking

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

"Da mi-e cam lene sa m'apuc de'acu."- Ti-as tine morala, dar problema e ca te inteleg. Exact asa fac si eu. Paii..aaa..ai putea sa incepi cu inceputul, nu? Avand in vedere ca eu sunt la filologie, habar nu am ce ai tu de invatat.

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Eh, Matematica, Geografie si Română.
E prea aiurea subiectul III la română, sunt prea multe de învățat.
Nu e ca ma plang, doar ca nu m-as supara să ne mai "taie din ele".

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

La matematica nu ma bag. Nu mai fac de 3 ani si sunt praf. Geografia nu imi place. In schimb, iubesc romana. E foarte faina, chiar daca avem niste studii de caz gigant. Pai pune mana si invata. Ce mai astepti? Macar fa si tu niste subiecte.

| SkyPilot a răspuns:

Fiecare are preferintele ei/lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel vaginal. happy

Răspuns utilizator avertizat
| djlukass a răspuns:

Sexul care il practici e cel mai placut.

| JacquesAion a răspuns:

El să învețe? Hah! Perfectul de el ce nu ştie a scrie fiică schimbă numele TPU-ului în matrimoniale şi agramați

| Doub a răspuns (pentru JacquesAion):

Da, el sa invete. Ce ti se pare asa ciudat? Nu ti se pare ca si tu stai cam prost cu semnele de punctuatie?

| LoveSleep a răspuns (pentru JacquesAion):

Bă, ai dreptate.
Da auzi, tu cine ești?
Nu de-alta, da te-ai bagat și tu ca musca-n căcat și eram curios.