| FredericChopin a întrebat:

Întrebare pentru fete mai mult deci între sex oral/anal/vaginal care e mai bun (plăcut) pentru voi și de ce? Apropo de ce va este "rușine" sa vb despre sex oral/anal adică ce e așa de "rușinos"

Răspuns Câştigător
| Perfekt a răspuns:

Am mai spus odată și cred ca tot unui cont de al tău! Faceți sex nu mai stati de taina. Spre deosebire de bărbați femeile sunt mai perverse în pat și reticente la vorbit. De exemplu am întâlnit femei care ziceau ca nu fac ele asta. ca e nu știu cum, când am ajuns în pat o scoteau de jos și o băgau sus dacă înțelegi.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca esti virgin, daca habar nu ai nici atat lucru!

| Emma30555 a răspuns:

Sexul normal e cel mai placut. De ce? Fiindca asa a lasat natura, e si logic sa fie asa. Sexul oral este mai mult un preludiu, o placere normala, dar nu la fel de intensa si pasionala ca sexul normal, sexul anal e mai mult o fantezie si in realitate il practica putine femei, poate unele au incercat din curiozotate si cam atat.

| just4ubr2015 a răspuns:

Sexul oral si anal este cel mai excitant pentru femei multe nu recunosc dar dupa ce il practica cer de fiecare data. 99% din femei nu recunosc ca fac dar in pat toate fac

| just4ubr2015 a răspuns:

Sexul oral si anal este cel mai excitant pentru femei multe nu recunosc dar dupa ce il practica cer de fiecare data