| Jameson a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase cuvinte care vi sau spus vreodata?

Răspuns Câştigător
| Katherineeeeeeee a răspuns:

Pentru mine tu ai fost, esti si vei fi mereu cea mai frumoasa fata, te-am iubit, te iubesc si te voi iubi mereu love struck

17 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Eu sunt genul mai nebun si cele mai frumoase cuvinte, dupa mine, erau "porcule, boule sau zurliule". Cand aud aceste cuvinte, e mai frumos decat mi-ai spune "te iubesc" deoarece consider simpatice aceste cuvintebig grin

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Porcule. laughing

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru ÎmiPlaceDeMăta):

Mersi domnita madii rolling on the floorbatting eyelashes. You made my daybig grin

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

rolling on the floor plăcerea e de partea mea.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru ÎmiPlaceDeMăta):

Placerea vine din ambele parti, crede-mabig grin.Perfect deja suntem un cuplu! big grin

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru ÎmiPlaceDeMăta):

Daca tu simti placere, eu simt placere, pai atuncea depasim pe multi care au relatii de 30301023129043259 de zilebig grin.Nu crezi?! Eu cred! big grin

| Woodenpints91 a răspuns:

Vrei o bere?

| allynna17allynna a răspuns:

I.am facut prietenului meu o poza cu mine sa o tina in portofel. Si el a spus: " Atunci cand voi deschide portofelul si nu voi avea nici un ban, ma voi uita la poza ta pentru ca daca te am pe tine sunt cel mai bogat!" :X

| DiiiAnAaaa a răspuns:

"Nu am mai intalnit nicio fata asa draguta ca tine."
"Nu pot sa te uit si nici nu vreau. vreau sa te iubesc pana la moarte."

| Annim a răspuns:

Hai sa ne f*tem big grin big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am in minte chiar cele mai frumoase cuvinte, mi-au fost spuse multe, dar cand am citit intrebarea mi-am adus aminte de ce imi zisese cineva " Esti un copil pasional" big grin Fraza m-a facut sa zambesc : odata arata latura mea feminina si in alta instanta ma trimitea la copilarie si facea ca ca totul sa para un joc pasional intre doi copii ( doua exreme ). Foarte calumea senzatia.

| JstGeorge a răspuns:

Dragoste, prietenie

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns (pentru JstGeorge):

Ai înțeles întrebarea?

| Leggio a răspuns:

Ochii tăi sunt foarte frumoşi.
Ai o hartă? De ce? M-am pierdut in inima ta.

| Cristo2000 a răspuns:

Te iubesc si mereu te voi iubi, vreau sa fiu mereu cu tine.