| dEutSa_8892 a întrebat:

Care a fost cele mai frumoase cuvinte, care ti le-a spus prietenul tau, atunci cand plangeai...incercand sa te faca sa nu mai plangi?

Răspuns Câştigător
| moonY a răspuns:

Plangi, o sa-ti faca bine. da' pastreaza niste lacrimi si pentru cand vei plange de fericire

11 răspunsuri:
| elena a răspuns:

La ultimul cutremur nu am avut timp sa plang, dar prietenul meu mi-a spus:"Nu te speria esti cu mine". Iti mai venea sa plangi?

mlm
| mlm a răspuns:

Iubita, daca plangi ma faci sa plang si eu si nu va fi bine pentru niciunul din noi.

lolita
| lolita a răspuns:

Ma mut la mama big grin, serios! sau nu mai plange ca o sa-mi fac operatie estetica si o sa fiu mai frumos big grin daca sunt suparata mereu imi zice ceva de genul si imi trece.

| dyanna a răspuns:

"nu mai plange ca o sa-ti uzi bluza cea noua" - am pufnit in ras imediat

| pisika a răspuns:

@ elena: cat de frumos. happy

| Misterious a răspuns:

Mi-a spus ca sunt frumoasa.si automat am zambit.si atunci plangeam de fericire.

| sese a răspuns:

Cum nu plang...

| GreenSky a răspuns:

Nu mai plange...

| vio a răspuns:

Nu mai plinge ca nu rezolvi nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.,
O să plângă și el și nu dorește să îmi stric ochii care spune că sunt cei mai frumoși din lume.
Este foarte emotiv, dacă sunt tristă este și el, dacă sunt veselă este plin de viață.
Pa, pa.

| anonim_9192 a răspuns:

"hai ma mami numai fi suparatasad ca ma faci si pe mine sa fiu si sa plangem aman2.chiar asta vrei?" ce sa mai zic?laughing m`am oprtit, ...si suparararea s`a dus