| DenisKevin2000 a întrebat:

Care sunt diferentele dintre ciclul menstrual si "menstruatia peste sarcina"?

12 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Hai ca n-ai pus intrebarea de 100 ori crezi ca se modifica destinul dacă o repeti la nesfârșit?

| DenisKevin2000 explică (pentru MValentin):

Pai nu știam si am zis sa ne informăm, eram speriați

| alinaelina a răspuns:

Sunt adesea confundate, daca dureaza minim 5 zile fara intreruperi esti ciclu menstrual

| anajurca56780 a răspuns (pentru alinaelina):

Foarte greșit!laughingnu toate organismele sunt la fel, dacă ciclul menstrual nu e atipic si se desfășoară ca celelalte menstruatii, flux si cantitate normală, atunci nu există sarcină

| DenisKevin2000 explică (pentru anajurca56780):

O sa merg pe mana dvs, chiar pare ca știți despre ce este vorba, mulțumesc frumos pentru timpul acordat

| alinaelina a răspuns (pentru anajurca56780):

Poate fi vorba de cheaguri la asa-zisa "menstruatie falsa"?

| anajurca56780 a răspuns (pentru alinaelina):

Cheagurile apar doar când menstruatia este abundentă, încât lichidul coagulant nu mai are timp să funcționeze, din moment ca menstruatia este abundentă nu este vorba de o sarcină.

| DenisKevin2000 explică (pentru anajurca56780):

Fara supărare dar dvs de ce ați pus o întrebare ca aia daca se zice ca știți

| anajurca56780 a răspuns (pentru DenisKevin2000):

Postez întrebările fetelor care au nevoie de sfaturi si nu sunt convinse de informatiile unei singure persoane.

| DenisKevin2000 explică (pentru anajurca56780):

Aa,înțeleg,dar chiar nu mințiți?

| anajurca56780 a răspuns (pentru DenisKevin2000):

Poți să vorbești cu cine vrei si o sa vezi ca o sa iti spuna exact ce ti-am spus eu, multă sănătate!

| DenisKevin2000 explică (pentru anajurca56780):

Mulțumesc frumos de ajutor! Multa sănătate și dvs!?