| usuk a întrebat:

Care sunt diferentele dintre o fata care se considera doar o prietena si una care vrea mai mult?
Cum imi dau seama de acest lucru?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai, ma 'usuk' cand te citesc.Cum sa nu-ti dai seama de ce vrea o fata de la tine?
Vezi ca ele tin mai multi baieti pentru backup, asa ca e bine sa actionezi mai rapid.Cea care vrea mai mult, va fi si mai insistenta, petrece mai mult timp cu tine, isi aduce aminte cu brio ce preferinte ai, te jigneste mai rar chiar daca o meriti..etc.Intelegi tu! happy

| usuk explică (pentru anonim_4396):

Pe cat crezi tu ca-i de simpla intrebarea, tot pe atat imi da mie batai de cap. asta, deoarece nu pot fi sigur de acest lucru, ia spune-mi, care sunt lucrurile care dau sa se inteleaga ca vor mai mult?(alea ce le-ai enumerat tu acolo sunt cam formale, cam toate(fetele care le cunosc) sunt asa.lol)

| anonim_4396 a răspuns (pentru usuk):

laughing si atunci ce astepti? Pentru mine e suficient sa-si aminteasca si ziua mea de nastere. Daca toate femeile din viata ta sunt asa, insemna ca ai ceva "magneti" in frunte.
Doar tu iti cunosti persoanele din viata ta, era normal sa expun un tipar comun.Esti un baiat destept, o sa-ti dai seama singur.
Concluzia mea este ca nu prea esti sigur pe tine si doresti foarte mult sa-ti alegi una din ele.
As vrea sa pot sa-ti dau raspunsul acela exact si fix, corect, care intr-un final, te va duce la persoana pe care o meriti.Dar inca nu sunt un zeu, nu vad dincolo de monitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebi daca vrea sa o tii in brate apoi daca vrea coboara mainile pe curhappy

| marianvranceanul1 a răspuns:

Poate o gasesti goala in patul tau.Atunci ti ai putea da seama.