| AliceHappyGirl a întrebat:

Care sunt, din punctul tau de vedere, cele mai importante calitati la o fata?

Răspuns Câştigător
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Sinceritate
Fidelitate
Modestia...si originalitatea
A, da...sa nu uit de CARACTER!, sa dea impresia ca este inabordabila. Ajuta mult

11 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Eu pun mult accentul pe fidelitate

| BubuLina999 a răspuns:

Hai familia cu toate cele spuse putem spune ca am creat femeia perfecta, ceea ce nu exista. dar daca sti unde sa cauti aceste calitati chiar daca nu exista toate la o persoana vei fi cu adevarat implinit.
Retarded e clar la tine sexul e la putere, ionutz90 e bine pentru inceput, pINKY girl frumusetea exterioara sau interioara, miss sasha. lover boy si rama 15 anos imi place cum ganditi, bravo.

| Miha a răspuns:

Felul de a iubi.

| source a răspuns:

Sinceritatea pe plinul planbig grin

| Loryoficial a răspuns:

O calitate pe care trebuie sa aiba o fata este personalitatea ei, sa fie speciala sa aiba bunele maniere si sa fie sincera!

| カルメン a răspuns:

Feminitatea cred ca e o calitate(nu cred ca unei fete i-ar sta bine de exemplu intr-un resturant sa manance ca haplealaughing), alta calitate cred ca o fata ar trebui sa fie finuta in sensul ca sa vorbeasca frumos, nu vulgarbig grin si pentru mine o calitate este si elegantabig grin:Xhappy

| FeelTheLove a răspuns:

Sa fie simpatica, sa stie cum sa se poarte si sa stie sa iubeasca happy

| SeptemberSweetDisaster a răspuns:

Sinceritatea, Feminitatea, Modestia. Cel putin pentru mine, pentru ca pe zi ce trece incerc sa ma perfectionez in lucrurile astea.

| rOckx3 a răspuns:

Poi eu cred ca frumusetea

| Retarded a răspuns:

Pentru mine pff...simplu.LA PAT...(:hihi

| gabrielangeldeadlast a răspuns:

Ochii, vorba, sufletul si...