| Elisaaaaa a întrebat:

Care sunt, dupa parerea voastra, cele mai bune modalitati de a-l face pe un baiat sa-si dea seama ca tu nu il placi, dar fara sa ii spui in fata?batting eyelashes. dau fundita >big grin

Răspuns Câştigător
| Kidutsa a răspuns:

Hmmmm:-s
Pai, in primul rand fitelelaughing
Baietii nu suporta fitele si gaseste`ti un alt baiat care sa vorbesti cu el si sa-l faci gelos si atunci o sa vada ca l`ai uitat.
Sau priveste`l urat, priveste`l cu ura si cand vine la tine sa vorbeasca cu tine nu-l mai baga in seama fa pe fitoasa si atunci o sa se indeparteze.
Cea mai buna tot nepasarea si indiferenta este!laughing
Bafta!:*

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa te comportsi mai urat cu el.insa cred ca mai bine decat asta, e sa-i spui! poate ca nu vrei sa-i spui ca nu-l placi ptc crezi ca-l ranesti, insa daca faci fite si te comportsi urat, o sa-l ranesti si mai tare.parerea mea e ca cel mai bun lucru e sa-i spui, sau cel putin sa-l faci sa intseleaga ca nu-l placi, si ca nu va potrivitsi.

| Rayyy a răspuns:

Scuze ca iti spun, insa raspunsul dat de TIB denota numai imaturitate. Nu asa te comporti cu un baiat, care poate are anumite sperante pentru tine! Fitele sunt pentru oamenii mai putini isteti, crede-ma. Orice persoana s-ar indeparta de o fata cu fite, nu numai respectivul baiat.

Ok. iar in legatura cu privitul cu ura.cred ca obisnuiam sa fac asta prin clasele primare de gradinita. Nu stiu ce sa spun, chiar nu mi se pare deloc normal sa ii tratezi pe cei din jurul tau cu rautate si dispret.
Nu numai ca dai dovada de imaturitate si egoism, insa pur si simplu nu e la locul lui!

Mai bine i-ai spune in fata, la o discutie serioasa, daca este destul de matur sa inteleaga. Spune-i ca il vezi doar ca pe un amic si ca nu crezi ca ar putea fi vreodata ceva intre voi.

Ai grija si... fara fite, te rog!

| xxdd a răspuns:

Sa pari indiferenta, sa te comporti cu el la fel ca si cu ceilalti

| edy132 a răspuns:

Ignoranta totala?

| victoR1k_1606 a răspuns:

Spune-i in fata, ca sa nu inteleaga altceva.

| Elisaaaaa explică:

@Ray. mersii mult.:*.

| malina_7817 a răspuns:

Ii spui ca iti place de altcineva...in mod mai indirect big grin

| AleQ a răspuns:

Incearca sa il bagi in seama mai mult dar nu foarte insistent

Pe mine asa ma mai cucereste ofata