| norik a întrebat:

BunahappyVreau sa stiu si eu parerea voastra...Gresesti daca ii spui la un baiat ca il placi?(Argumente).(nu ii zici foarte direct.de ex in situatia in care el te intreaba de cine iti place si tu ii spui "e pe aici.si vorbesc cu ea". Ma intereseaza si parerea baietilor. Voi ce reactie ati avea sau ce ati crede daca v-ar zice o fata asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Eu nu cred ca gresesti, daca persoana respectiva tine si ea la tine va aprecia gestul si poate veti ajunge sa formati un cupluwinking.