| YumiSukinanda a întrebat:

Daca iubesti un baiat si tie rusine sai spui ce faci sau cum sa isi dea putin seama ca il placi?

3 răspunsuri:
| Downfall a răspuns:

Să ştii ca va aprecia foarte mult dacă îi spui în faţă şi direct.
Ştiu că probabil ţi-e frică să te refuze, dar gândeşte-te că poate şi el te place, dar dacă totuşi nu te place, nu e sfârşitul lumii, şi vei întâlni alţi băieţi care te vor plăcea.
Succes!

| ÎngerCretin a răspuns:

Ar trebui sa ii spui adevarul. Asta iti recomand.
Sau daca nu uitete la el direct.
La mine a mers xD

| PapusaVonPericol a răspuns:

Bagate in vorba cu el. Stai mai mult pe langa el. Daca este inteligent o sa isi dea seama.