| anonimus_4273 a întrebat:

Care sunt efectele negative daca te uiti la prea multe filme porno?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În afară că s-ar putea să ai o factură mai mare la curent (că ţii mai mult decât de-obicei calculatorul pornit) în rest, niciun efect.
Absolut niciunul.
Iar noţiunea de "păcat" nu are ce căuta în general în secolul XXI.
Salut.

| username23 a răspuns:

Daca te uiti prea mult, doar te inveti mai multe din ele, dar daca si te masturbezi prea mult e posibil sa reduci din placere cind vei avea contact sexual, eu una nu ma uit deloc, dar eu cred ca nu e nici un efect negativ, decit ca te inveti mai multe pozitii si trucuri, vezi sa nu fii dependent, ai grija. In rest e ok. Funda?

| lila_1550 a răspuns:

Este bine sa nu confunzi realitate cu filmele.in rest nici un efect negativ

| Dolly_2428 a răspuns:

Ca devii un obsedatlaughing

| thevampirediariesfever a răspuns:

Devii un obsedat sexual si toti vor rade de tine vor zice,, Uite-l ma si pe ala ca se uita numai la filme porno''
Crede-ma, nu ai nimic de castigat!

| adela_5527 a răspuns:

E pacat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma uit dar nu sunt dependent si m 20:10+8 ani

| TeddyAn a răspuns:

Visezi numai boobs, dar nu cred ca e un efect negativ laughing

| RemovislavKebabovic a răspuns:

Deja se poate observa efectele negative in societate laughing

| anonimus_4273 explică:

Afecteaza gandirea?