| anonimaa19 a întrebat:

Are ceva daca te uiti la filme porno d mic:d?

4 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Ce sa aiba? Oricum pana nu te faci mare nu primesti! rolling on the floor

| Twinky a răspuns:

Da,normal ca are. Te influenteaza.De aia la 14 ani nu mai vezi o virgina.Ca sa nu mai zic de baieti laughing

| anonimaa19 explică:

Eu am 14 ani sh is virgina.eu am intrebare asa.ca sunt niste copii p la mine p aiki.prin clasele 1-4.sh vb asa:,, mama ce as f...o p aia,,.ce faine erau filmele alea porno. ceva d genu.in fine.eu nu-i mai inteleg p astia mai miki

| CondratRobert98 a răspuns:

Buna! Nu te afecteaza cu nimica si sunt niste porcarii. Sper ca te-am ajutat.