| flying_4877 a întrebat:

Care sunt metodele cele mai fiabile de contracepţie?
Prietenul meu şi cu mine nu suntem căsătoriti, am trăit împreună, dar mi-era teamă sa nu raman insarcinata, nu ştim care sunt metodele cele mai fiabile de contracepţie, vom încerca să folosim produse http://image.dhgate.com/albu_103085919_00/1.0x0.jpg astfel, dar uneori se rup, şi sunt foarte supărătoare, nu este o metodă contraceptivă convenabilă şi de încredere?

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Citește din cărți de sexologie, despre metodele de evitare, ale unei sarcini nedorite!

| BRG a răspuns:

Abstinența asta este cea mai bună metodă, că tot nu sînte-ți căsătoriți, și face-ți un păcat grav.

Răspuns utilizator avertizat
| zozozozol a răspuns:

Trebuie sa mergeti impreuna la farmacie si sunt niste pastile care se poate face si fara prezervativ sau iti poti lua un spray durex care e ca si cum ai prezervativ pe tine sunt de incredere acum depinde si de farmacie pentru preturi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, anticonceptionalele sunt destul de bune thinking

| flying_4877 explică:

Vă mulţumim pentru ajutorul dvs.