| Alexandra1120 a întrebat:

Care sunt primele simptome ale sarcinii?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista numai 1 (un) singur "simpom de sarcina" si anume, neinceperea menstruatiei la data calculata, preconizata sa se porneasca/produca. Simpromele de sarcina instalata si evoluata apar de obicei insa nu in toate cazurile, dupa saptamana a 6-7 -a de sarcina din momentul in care apare embrionul/fetusul uman. Pana in acel moment in afara de lipsa menstruatiei, NU exista nici un alt fel de simptom de sarcina. Sanatate!

| 94Lucifer94 a răspuns:

Copilul.

| Li200La a răspuns:

Nu îți vine ciclu, vomiți, mamanci mult. I ați un test de sarcina dacă ai dubii nu e așa scump

| Vegeta07 a răspuns:

Prostia