| Nicusor006 a întrebat:

Care sunt riscurile unei fete daca s-a dezvirginat la 13 ani? Si precizez ca nu este foarte dezvoltata, are un fund mic si niste sâni cat 1 pumn.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate inteleg, tu esti autorul. Că văd că stii cate ceva despre ea. Riscuri sunt multe. Sarcină, boli transmisibile sexual.

| Violleta2022 a răspuns:

Risc sa fii luat boli cu tarnsmitere sxuala si
Risc sa fii ramas gravida

| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic NU exista niciun risc nici de natura fizica in cazul in care penisul a fost pe masura vaginului. Riscul posibil sa apara poate fi de natura psihica, in cazul in care ea a fost obligata contra vointei ei, sa fie dezvirginata.