| onyella95 a întrebat:

Am 16 ani si nu is dezvoltata adica am sani dar nu am fund ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi va rog:X:*

8 răspunsuri:
| BurnInHellSucker a răspuns:

Varza. ce mama naibii sfaturi vrei tu ma fata? crezi ca o sa iti recomande cineva o crema pentru...sa iti creasca fundu? daca pui o asemenea intrebare e clar ca nu esti dezvoltata la nimic, e macar ai sani. o sa faci o mare cariera cu ei.

| onyella95 explică (pentru BurnInHellSucker):

Vai de mine bine ca esti tu dezvoltata peste tot.

| BurnInHellSucker a răspuns:

laughing) cat de prost sa fii. Repede repede fata pune o intrebare pe TPU ca sa afle toti babrabtii adevarati de aici ca avem tatisoare, doar doar sa ne alegem si noi cu un cocalar infect.Cat de dsiperata sa fii fetita laughing) Copilasi, ultima alternativa cand iti este rusine sa iti faci reclama pe matrimoniale...TPU. Mama au invadat pitipoancele nef. utute tot site-u laughing huaaa cocalaria!

| onyella95 explică (pentru BurnInHellSucker):

Auzi draga mea eu nu am pus intrebarea aceasta pentru a ma da mare ca am sani doar am cerut sfaturi! Asa ca nu stiu care este rostul raspunsurilor tale cu cocalari si ca au invadat pitipoancele ne*****e netu.

| BurnInHellSucker a răspuns (pentru onyella95):

"draga mea"?
nu prea vezi legatura intre tine si o pitipoanca infecta disperata nu?

| onyella95 explică (pentru BurnInHellSucker):

Si ai putea sa mi-o zici!

| BurnInHellSucker a răspuns (pentru onyella95):

Nu are rost. Explica-i boului dar tot animal ramane. Explica-i pitipoancei dar tot nu o faci mai desteapta.

| onyella95 explică (pentru BurnInHellSucker):

Dai pace ca, cu tine nu ajungi la capat niciodata!