| honeybunny0009 a întrebat:

Care sunt sansele de a ramane insarcinata daca folosesti prezervativ, si nu isi da drumul in?

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Daca prezervativul este pus corect si nu are nicio fisura 0. Faptul ca nu ejaculeaza in tine scade riscul de sarcina dar in timp va duce la disfunctii sexuale(e vorba de baiat aici), deci nu are rost sa il dadacesti sa termine afara ca imbolnavesti baiatul pentru ca esti "paranoica" pe moment. Spermatozoizii nu trec prin prezervativ si in plus o fisura mica a prezervativului se transforma in ditamai gaura cand acesta este intins pe penis si e imposibil sa nu vezi. Deci, ramane decat sa fiti atenti cum puneti prezervativul.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Șansele sunt absolut zero!
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu există nicio şansă. Nu ai cum să rămâi însărcinată dacă partenerul foloseşte şi prezervativ şi nici nu ejaculează.
Baftă!

| CodrutM a răspuns:

Prezervativul are o rata de eficacitate de 97%.
Dar desigur ca nu stai sa citesti ce scrie pe ele in mijlocul actiunii laughing

| d3utzsa a răspuns:

Pai daca pune prezervativul bine nu exista nici un riscbig grin

| soraluisatan a răspuns:

Daca prezervativul nu este rupt si baiatul si l pune la inceputul actului nu e absolut nici o sansa! si nu, nu isi da drumu in..., isi da drumu in prezervativbig grin

| ema_9499 a răspuns:

Poi daca folositi prezervativ si nu isi da drumul in tine nu are cum sa ramai insarcinata!