| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat s-a cam saturat de tine?"(

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu prea mai vrea sa iasa cu tine, evita sa vorbeasca deschis. te saruta "rece" adica fortat. iti spune ff greu "te iubesc". nu-ti rasp la tel. nust parerea mea.
funda?big grin

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai ar fi cam asa:nu prea se mai intereseaza de tine, nu prea te mai cauta si nici nu te suna la fel ca inainte; este mai nepasatir, mai indiferent, mai absent la ceea ce ii vorbesti, cauta pretexte sa amane intalniri cu tine.Nu iti raspunde la telefon, sau daca raspunde vorbeste cu indiferenta si se supara din orice pe tine...
Cauta pretexte de cearta, nu iti mai spune cuvinte dulci, nu face complimente, te evita pe cat posibil, il enerveaza cuvintele siropoase care ii le spui. Te saruta mai cu raceala si nu a ela fel de tandru ca inainte. Daca inainte ii placea sa glumeasca, sa vorbeasca cat mai mult cu tine, sa te faca sa razi, daca e plictisit si s-a saturat de tine, cu siguranta nu va mai fi ca inainte.Pare cu gandul in alta parte si nici nu prea face dragoste cu tine, asta daca a-ti facut-o...etc.

| Floreenofficial a răspuns:

Pai e usor de observat.totul merge bine te scoate in oras te suna te saruta nu mai scapi de el iar apoi nu mai suna deloc nu ii mai pasa de tine etc.

| Rukhsandra a răspuns:

Pai vorbeste cu tine foarte putin, te evita, gaseste scuze sa nu va intalniti, va intalniti foarte foarte rar, nu te suna sau nu-ti trimite sms-uri (mereu n-are credit sa te sune si ajungi sa-l suni tu mereu)mereu are treaba, pare plictisit, e mereu nervos, nu te alinta, nu-ti mai zice ca te iubeste, face glume proaste pe seama ta... si multe multe altele
Daca esti atenta la comportamentul lui o sa-ti dai seama daca s-a plictisit de tine sau nu happy
Ai grija de tine happy

| blue-star a răspuns:

Pai nu exista asa zisele,, semne''.
Fiecare baiat are felul lui propiu de a-ti arata asta.
Cele mai intalnite,, semne'' sunt:
1.Se plictiseste repede in compania ta.
2.Nu are chef sa vorbesca mereu cu tine.
3. Te ignora.
4.Atunci cand vorbiti pe messenger iti poti da seama ca el s-a saturat, daca foloseste mult expresiile,, mda'';,, ma rog''; etc. insotite de o gramada de puncte(...). Dar asta e un semn ca el s-a saturat de tine, numai daca el nu folosea de obicei chestiile astea.
5. Daca vorbiti la telefon, gaseste repede un motiv sa inchida, ca de exemplu:,, am treaba'';,, ma cheama nu stiu cine p'afara" etc.

Dar cel mai sigur semn e atunci cand stai si vorbesti cu el fata in fata, iar el pare plictisit, obosit, frustrat.Si poti sa-ti dai seama de toate astea dupa tonul din vocea lui.

Take care!

| Adina a răspuns:

Neapasareastraight face
Precuparea de altceva
Nervi fata de tine
Lipsa glumelortongue