| uuSexi a întrebat:

Cam care ar fi semnele ca un baiat simte ceva pentru tine si nu esti o simpla aventura pentru el?

Fundiita!

Răspuns Câştigător
| Seyko a răspuns:

1. Iti spune ceea ce simte foarte direct.
2. Este atent tot timpul la tine, iti urmareste fiecare miscare.
3. Ar face orice ca tie sa iti fie bine.
4. Nu se gandeste niciodata cum ar putea sa te bage in pat cat mai repede.

Cel putin asa fac euwinking ( sunt baiat )

7 răspunsuri:
| uuSexi explică:

laughing)

| RAY a răspuns:

Care e problema daca vrea tu vrei nunta cu el?

| sofisis a răspuns:

Pai : daca ati facut deja sex, te cauta in continuare, vrea sa si iesiti nu numai sa stai calare unu peste altul in casa, iti povesteste daca are vreo problema etc.
Daca nu ati facut sex...atunci sunt de acord cu baietii : nu vrea sa faceti sex imediat si nu te streseaza pe subiectul asta.

| unknøwn a răspuns:

Nu prea sunt.
Aici trebuie să te bazezi pe instinctul tău de muiere.

Răspuns utilizator avertizat
| Smile3 a răspuns:

Daca nu erai doar o aventura, nu puneai intrebarea asta :d! Ai dat fundita la ce ai vrut sa auzi. serios acum, de unde stii tu ce gandeste si ce intentioneaza? Cei care au relatii la vrajeala si spun"te iubesc " imediata dupa ce s-au combinat, nu vorbesc direct?winking

| andreeadeea8785 a răspuns:

Daca nu vrea sa te f**a atunci tine la tine:*