| Bufferia a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat inca simte ceva pentru tine. Adica daca situatia este foarte complicata si nu prea vorbiti.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Noi ascundem asa ceva daca stim ca nu avem sanse sau am fost refuzati o data nu vrem sa parem disperati, cel mai bine e sa discuti cu el

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca te gandesti prea mult la asta. De cand te stiu tot cu problema asta te confrunti laughing
Daca pana acum acel baiat tot nu a dat semne clare ca te place de ce tot iti bati capul cu asta?
Referitor la cealalta intrebare, poate ca el te place de aia face asa, dar cum ai zis ii place si de alta. El trebuie sa aleaga nu tu.