| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi dau seama cand un baiat ma place?

Care sunt semnele?

Răspuns Câştigător
| Smekerutzul a răspuns:

Vorbeste mai mult cu tine pe net,rade la glumele tale,cand te vede zambeste,sta mai mult prin preajma ta, incearca sa vorbeasca cu tine, incearca sa te invite undeva, iti da flori sau un martisor mai special, si incearca sa nu se faca de ras

7 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Ce-o fi asa de greu, am vazut intrebarea de 100000 de ori.E foarte simplu:sta mai mult pe langa tine,te saluta imediat cum te vede, te pupa pe obraz de la revedere(nu toti)mai atent, te asculta atent cand vorbesti, rade la grumele tale, vb cu tine pe mess mereu cand te vede, te invita in diverse locuri etc.Iar cand nu-l imi intereseaza dispar toate chestiile astea.

| Λndrei a răspuns:

Pai e simplu, dupa comportament.Majoritatea isi schimba comportamentul in preajma ta.
O sa vrea sa vorbeasca cu tine singuri, sa te priveasca si o sa-ti zambeasca......si posibil sa aiba vreo erectie. big grin

| banglados a răspuns:

Cand te vede se uita frumos la tine, iti zambeste cand te vede, de obicei le spune prietenilor sai deci poti sa-i intrebi.Cel putin eu asa fac cu fata pe care o plac.

| Other00 a răspuns:

Daca vrea sa te sarute o sa se uite de la ochi la gura si inapoihappy am vazut pe 1 site si o sa incerce sa te complimenteze o sa fie gelos cand vb cu alt baiat sau iti petreci timpul cu el si o sa se observe

| augu667 a răspuns:

Uitat-e pe net si dati si singura seama.Ca mi-an dat singura seama.

| BCGSD a răspuns:

Presupun ca o sa vrea sa stea mai mult cu tine sa vorbeasca sau sa faca glume.Nu sunt sigura dar oricum va face ceva ca sa-ti atraga atentia.Zic si eu... Am doar 12 ani

| alexalexz3 a răspuns:

Se uita la tine happy se da la tine... uitate la comportamentul lui