| caty_1428 a întrebat:

Care sunt simptomele ciclului?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Simptomele sunt:
1. Dureri de burta
2. Dureri de cap
3. Dureri de...
4. Dureri de sani
funda?

pa, pa

5 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Oare care sunt?
Exista google, draga Caty.

| Gabitza a răspuns:

Buna!
Ale mele au fost : dureri de burta, cosuri si dureri ale sanilor! Sunt dureri suportabile si trec dupa primele 2 zile! happy

| DeeDee_1845 a răspuns:

Stiu ca se numeste SPM=>Sindrom PreMenstrual.Simptomele sunt:greata,durerile de cap,balonare,cosuri, sani mariti si durerosi, dureri de burta si cam atathappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dureri de burta dureri de sani si mijloc

| Mariyy a răspuns:

Simptomele sunt diferite de la o persoana la alta... pe unele le doare burta. vomita, fac febra, le dor sanii. iar altele au doar miki dureri de burta si mijloc