| EricaK a întrebat:

Vreau sa intreb toate fetele ....care sunt simptomele de aparenta a ciclului?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Se maresc putin sanii, atunci cand ai mentruatie cel mai bine e sa-ti pui la burtica o sticla cu apa calda deoarece asa o sa-ti curga mai putin sange si n-o sa te mai doara burta. Dupa menstruatie ti se va pata lengeria intima cu pete maro!

| raluk27 a răspuns:

Sanii sunt putin mai umflati si mai tari (uneori simti un disconfort cand ii atingi), te simti mai umflata, dureri abdominale, cosuri, schimbari de dispozitie. Dar aste difera de la femeie la femeie.

| DiazAndreea a răspuns:

Depinde de organism, dureri abdominale, dureri de spate, dureri de sani poate chiar inflamarea acestora, stare de nervi cateodata, aparitia cosurilor pe fata

| dya14daia a răspuns:

Mie mi se maresc un pic sanii si devin mai tari ma doare sub burta si devin mai nervoasa funda