| deluXxe a întrebat:

Care sunteti de parere. ca 'Frumusetea Trece!'?

Răspuns Câştigător
| Deeeeya a răspuns:

Depinde... mie o sa'mi spui "iubita mea frumoasa" si cand o sa am 80 de ani laughing dar nu conteaza daca trece, soare, conteaza chestia cea micutsaaa, care bate doar ca sa auda cand ii spui te iubesc love struck. de frumusete vorbim noi laughing

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trece și tinerețea, dar frumusețea.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Eu. Ai vazut baba frumoasa?

| foxi a răspuns:

Da trece, dar ramane cea sufleteasca!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu ca sunt de parere, sunt ferm convinsa!

| Graphee a răspuns:

- Eu sunt PRO la această afirmaţie. Adică nu se compară o fată tânără cu o femeie bătrână, la frumuseţe.

caramela
| caramela a răspuns:

Frumusetea exterioara nu ma intereseaza si nici nu am pus pret prea mult pe ea, in schimb frumusetea interioara da, conteaza cel mai mult, de geaba esti frumos daca inima iti e inpietrita si sufletul ti-e gol...

| 1m2r3a a răspuns:

P&!@...eu sunt de parere ca nu vine laughing

| Spicu a răspuns:

Frumusetea fizica da trece dar cea interioara niciodatahee hee

| onitza17 a răspuns:

Eu.odata cu trecerea timpului este imposibil sa ca ea sa ramana pe loc, orice ai face.

| mihnea44 a răspuns:

Eu da esti tanar esti frumos esti un bosorog esti urat