| SuperrBeibiii a întrebat:

Care vi se pare cel mai romantic gest facut de o fata / un baiat?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa imi fie o prietena buna (amica de treaba ca sa zic in concret)

| forever4you a răspuns:

Sa vina la fereastra mea si sa-mi cante o serenadalove struck

Sau cred ca ar fi sa ma ceara in casatorie, asa intr-un loc mai romantic cum ar fi intr-un resturant, ne servesc desertul si atunci incepe sa cante o melodie calma si el apare in fata me-a se pune in genunchi si imi spune:"Vrei sa te casatoresti cu mine?" iar eu sa-i spun dar si sa-l sarut si dupa sa incep sa plang iar el sa-mi puna pe deget inelullove struck

Ce fantezielaughing

| escroaca a răspuns:

Sa se alerge pe plaja day dreaming

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Sa-mi acorde toata libertatea de care am nevoie.
@unvisalmeu, bina ca ai zis petale, ca daca ziceai trandafiri, eram nevoita sa te atentionez ca s-ar putea sa-ti intre spinii in...trei litere.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

@UnVisAlMeu, pai de aia am si spus ca ai zis bine, ce sari asa? Oricum imi dau cu parerea despre ce vreau si cand vreau, ii zice drept la libera exprimare. Simtul umorului este o dovada a inteligentei de care spui ca dai dovada.

| deadea23 a răspuns:

Faptul că spune "Te iubesc" atunci când nu mă aştept şi mai ales o face atât de bine.

| alina_7878 a răspuns:

Sa te sarute pe obraz sa te mangaie usor pe spate sa te muste delicat pe gat si sa iti sopteasca seducator la ureche "te iubesc"

| foreverANDaDAY a răspuns:

Mie sincer cele mai romantice mi se par aventurile interzise deci cred ca e romantic un scenariu de genul:
Seara! Intuneric! Ei doi, iubirea ce n-ar trebui sa existe, dar inimii nu ii comanzi! Luna straluceste iar stelele, oh stelele, spun povesti de amor pierdute in timp. Ei doi sunt impreuna. E ultima lor noapte si asa au stat prea mult. Lacrimile unei iubiri interzise curg incep pe obrajii ei si ai lui. Ultimele amintiri ale lor sunt un sarut de nedescris si daca as incerca, un sarut misterios, interzis chiar. lung si ceva mai presus de romatic si totul se intampla sub clar de luna langa un lac inflorat. Buzele lor gingase se ating si inca mai simt acea emotie a primului sarut. Dar din pacate nu era primul ci ultimul. El ii da ultimul buchet de flori iar ea alerga incet spre casa. Lacrimile ii curg si tristetea ii zdrobeste inima si dorul ii mistuieste sufletul inca imatur. Iubirea interzisa s-a sfarsit la fel de pe fuga cum incepuse.

| Alexandru_8811 a răspuns:

E simplu: sa tina cont de toate detaliile

| xamix a răspuns:

Fata sa fie scuipata intre ochi si la baieti cand ii da cu picioru in urmasi rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să mă-aştepte acasă cu braţele larg deschise, cu zâmbetul pe buze, iar atunci când voi intra în camera noastră să fie presărate petele de trandafiri roşii şi albi de la uşă până în pat, să mă strângă tare tare în braţe, să mă "arunce" în mireasma acelor petale şi să-mi demonstreze cât de mult mă iubeşte... să fie totul special! day dreaming
O seară de vis! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fac sex or la viteza, tse stie XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Nyx, tu nu ai altceva de făcut decât să critici?! Sunt inteligentă ştiu ce spun happy dacă nu vezi bine am scris clar petale nu trandafiri, dar nu stau eu sa-ţi dau ţie explicatii...
O seară de vis, dragă @Nyx! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Nyx, nu am sărit fi liniştită. Da, este adevărat că iţi dai cu părerea despre ce vrei şi când vrei, dar nu să te legi în mod direct de ceea ce am răspuns eu şi să iterpretezi tu ce doreşti. Într-un cuvânt mai pe-nţelesul tău nu am nevoie de atenţionările tale, dragă @Nyx! happy
Adevărat simţul umorului este o dovadă a inteligenţei, dar NU "simţul umorului" pe seama unei persoane.
Dacă nu-ţi convine ceva raportează-mă sau scrie-mi un mesaj privat, chiar nu mă supăr când este vorba de sinceritate. happy
O seară minunată ca tine!

| Verdee a răspuns:

Cat de Scarbooooos:-&
Sa-mi satisfac fanteziile cu mamele voastrelaughing)

| my_5148 a răspuns:

Un sarut...

| spartan1999 a răspuns:

Eu as vedea lucrurile un pic prea romantice.De exemplu sa cante o serenada la fereastra si la sfarsit sa o ceara in casatorie, sau la petrecerea de aniversare a fetei sa o ceara in casatorie de fata cu toti prietenii(sau macar sa i spuina ca o iubeste), sau daca are talent sa i cante iarasi la un restaurant o melodie de dragoste si la sfarsit sa i spuna ca o iubeste si o vrea in casatorie...Asta la baieti, la fete nu stiu, de obicei trebuie ca baiatul sa se ocupe cu chestii dastea.Bafta!

| thera0976 a răspuns:

Pai ar fi o intreaga scena romantica.

Soarele apune. Baiatul o invita pe fata la el acasa (sau in alt loc). Cei doi intra in apartament incetisor. Baiatul este amabil si se ofera sa o ajute pe fara sa isi dea haina jos, apoi o conduce pe fata intr-o camera alaturata: pe pat pe tale de trandafiri rosii, lumanari parfumate peste tot, draperia trasa si prinsa intr-o parte, la geam se vede apusul, este amurg. Putina lumina mai vide dinspre fereasta. Podeaua este luminata de flacara lumanarilor. Baiatul ia fata in brate si o aseaza pe pat, peste petalele de trandafir frumos mirositoare. Se aseaza langa ea cu o chitara si canta o melodie romantica uitandu-se adanc in ochii ei. Se opreste, ii da parul dupa ureche incet, cu mana si o saruta tandru. Soarele a apus, iar camera este luminata numaide lumanarile asezate peste tot in camera...

Va las pe voi sa ii gasiti final tongue.