| Anni02 a întrebat:

Intrebare pentru F&B: Care a fost cel mai romantic gest facut pentru un baiat/o fata? Dar cel mai romantic gest primit de la un baiat/o fata?:* Funda :d

2 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Cel mai romantic..la mine a fost atunci cand, de ziua mea de nastere(implineam 20 de ani), mi-a adus un buchet superb de trandafiri, erau 20 de trandafiri de mai multe culori, iar in mijloc era o alta floare!

| TheBlackAng3l a răspuns:

Cel mai romantic si important gest pe care l-am facut si l-am si primit inapoi este ca ne-am indragostit, ne iubim, am trecut prin multe incercari ale vietii si am fost la bine si rau amandoi.bafta