| Likeag6 a întrebat:

Cat ar trebui sa ma tina secretia maro de dupa ciclul menstrual, in mod normal? Mi-a trecut ciclul de 4 zile si inca am acea secretie, de obicei o aveam o zi maxim 2...mentionez ca nu iau nici-un tratament sau anticonceptionale big grin

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod normal, acea secretie ar trebui sa lipseasca sau sa apara cel mult o zi la sfarsitul menstrei. Mai mult de atat se numeste eliberare fractionata de endometru, este semn de dezechilibru hormonal si impune consult ginecologic si/sau endocrinologic.

| BlueEyes a răspuns:

Secretie maro de dupa menstruatie? E prima oara cand aud asa ceva (sau citesc)...thinking

| Blondda a răspuns:

Pe mine ma tine incontinuuuuu.straight face

| mihaelaanamaria22 a răspuns:

Depinde de corpul fiecarei femei; poate dura si 4 zile