| anonim_4545 a întrebat:

Cat ati patit sa va intarzie cel mai mult stopu dupa ce ati facut petting? Cam dupa cat timp ar trebui sa ma ingrijorez(nu ca nu as fi deja)?

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Poate ca pe baza emotionala sa iti fi produs o mica tulburare hormonala si din cauza asta sa iti intarzie ciclul?
Bea ceai de cretisoara sau coada soricelului, mai sunt si alte plante care sunt bune pentru orice tulburari de ciclu.

| valy a răspuns:

Nu stiu ce cunostinte ai tu despre petting. dar nu are nici o treaba cu intarziatul ciclului.aia este o activitate distractiva prin care cunosti partenerul.nicidecum vreo pastila sau tratament de intarzierea ciclului.nu ar trebui deloc sa te ingrijorezi. cel putin nu din asta...
daca iti intarzie mult mergi la un control sa vezi ce si cum sta treaba. dar te asigur ca petting-ul nu are nici o treaba cu intarziere

| mirabella_1176 a răspuns:

Petting-ul nu are nici o legatura stai linistita.

mai mai intarzie mi sa int s mie dar avand o raceala ...sau de la stres... daca a pus mana pe chilot nu are cum sa treaca sperma sa ajunga tocmai in vagin asa ca nu t mai stresa si ast stopul lin! t inteleg esti la inceput s iti e frica de orice asa sunt s eubig grinbig grinbig grin:

| anonim_4545 explică:

I-am pus mana pe boxeri cand a fost gata si si el mie pe chiloti si ma intreb sa nu fi ajuns ceva pe mana si dupa aia la mine.Cam cat credeti ca sunt sansele sa se intample asa ceva.Stiu ca is intrebari ciudate si prostesti da is foarte paranoica si si speriata.Mersi de intelegere.