| anonim_4545 a întrebat:

Help! Is dispera ca nu imi mai vine stopu'straight face. Trebuia sa vina cam prin 18 cred, nu stiu sigur, sigur ziua ca nu prea tin cont cand vine si cand nu dar acum suntem in 27 si tot nu o venit.In urma cu 3 saptamani am facut petting cu prietenu meu el fiind in boxeri si eu cu pantalonii pe mine. Dupa ce o terminat ii tot puneam mana acolo si ma gandesc sa nu fi ajuns ceva pe mana ca eu dupa aia am mers la baie si sa fi ajuns ceva la mine.Stiu ca suna stupid da is disperata.Nu stiu de ce intarzie asa mult.Sa fac un test? Ce ma sfatuiti sa fac.Is disperata.Nici noaptea nu pot dormi binestraight face. Mersi:*.

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Normal nu, ar trebui sa-ti iei mana plina de samanta si sa ti-o vari inauntru... Mai linisteste-te si apoi mai vezi. Poate nu vine din cauza stresului. Si altadata aveti grija mare cu igiena.

| lyrics a răspuns:

Fa un test.
menstruatsia nu intarzie numai din cauza unei sarcini.
si din cauza stresului, a unei dereglari hormonale.etc

| drumurile a răspuns:

Si eu sunt in situatia ta, mie trebuie sa imi vina pe 5 august, am niste emotii ingrozitoare, eu nu pot dormi deloc noaptea sad sper sa iti vina ca ar fi prea de tot sa ramai asasad, stiu ca e deprimant cand cumperi un test ca mai demult eu mi-am facut unul si mi-a dat "fals pozitiv" am facut un shoc aiurea, cand m-am dus la ginecolog mi-a zis ca nu sunt, in prezent am o situatie asemanatoare cu a tacrying

| H_8220 a răspuns:

Nu ai nici un motiv sa fi ingrijorata. nici test sa nu iti cumperi pentru ca te stresezi aiurea, nu esti insarcinata si nici nu vei fi nici de la urmatoarea sedinta de pettinghee hee chiar nu iti face nici o grija.
ciclul menstrual intarzie din cauza stresului si din cauza autosugestiei pe care ti-o faci gandindu-te la sarcina si la alte prostii. plus ca e vara, e cald, hormonii functioneaza altfel, de regula si alimentatia si emotiile influenteaza hormonii, se produc dereglari hormonale. nu iti mai face griji. ai sa vezi, daca te calmezi o sa iti vina. mai sunt cazuri in care ciclul intarzie pentru ca pana la o anumita varsta tot isi schimba perioada.
si iti mai zic ceva. spermatozoizii in contact cu aerul mor, asa ca nu iti mai face griji. este inutil.
calmeaza-te si vei vedea ca o sa iti vina.
cu drag,
H

| anonim_4545 explică:

In sfarsit azi mi-o venit si mei stopulaughing. O intarziat 11 zile...deci va dati seama ce calvar o fost pentru minelaughing)...Is cea mai fericitalaughing:X

| Ingrid97 a răspuns:

Pai si eu imi calculam saptamanile cand sa-mi vina stopul, dar nu e bine. el iti vine cand te astepti mai putin.de exp iti poate veni la 30. asa imi venea si mie cateodata

| helen_8353 a răspuns:

Fata mea, eu am facut sex neprotejat, prietenul meu nefinalizand in mine, si mie mi-a intarziat ciclul, adica o luna nu mia venit.Cilcul mai intarzie.cum tiam spus la mine o luna a facut pauzahappy. daca nu ai avut contact sexual nu ai cum sa fi ramaswinking.

| RayWilliamJohnson a răspuns:

Petting lol.grea e romana asta puteai sa zici pipaiala sad